Райффайзен Банк Аваль узяв участь у Agroexpo-2019


Представники Райффайзен Банку Аваль узяли участь у роботі Національної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка відбулася у м. Кропивницький.

Фахівці Райффайзен Банку Аваль презентували учасникам AGROEXPO-2019 спеціальні програми, за якими успішно та взаємовигідно співпрацюють із банком українські аграрії, – від умов відкриття поточних рахунків до фінансування оборотного капіталу та інвестиційного кредитування на придбання обладнання та сільгосптехніки.

За три дні виставку AGROEXPO, у якій взяли участь 585 компаній-експонентів та близько 500 учасників Покровського ярмарку, відвідали понад 40 тис. людей (для порівняння: кількість відвідувачів виставки минулого року склала 35 тисяч).

Під час роботи виставки пройшла низка семінарів, конференцій, панельних дискусій. До того ж уже традиційно на AGROEXPO-2019 новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів. За три дні показали можливості 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua