Альфа-Банк Україна отримав першість за кращу цінову пропозицію для ФОП — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк Україна отримав першість за кращу цінову пропозицію для ФОП

Особисті фінанси
65
Альфа-Банк Україна переміг у номінації «Цінова пропозиція» та посів другі місця у номінаціях «Кращий продукт» та «Сервіс» за вибором аудиторії журналу БІЗНЕС. Також Ігор Вірясов, директор з малого і середнього бізнесу Альфа-Банку Україна, увійшов у ТОП-5 кращих банкірів МСБ.
Представляючи Альфа-Банк Україна як переможця у номінації з кращої цінової політики в обслуговуванні та фінансуванні МСБ, БІЗНЕС зазначив, що банк активно адаптується під потреби малого та середнього бізнесу. Уже зараз Альфа-Банк Україна пропонує швидко відкрити рахунок ФОП в онлайн-системі «ОК, Альфа!» без відвідування банку — в режимі онлайн. Також банк приділяє особливу увагу IT-сектору, пропонуючи спеціальний тарифний пакет «Digital IT» та преміальну карту «Platinum Black+» з безкоштовним річним обслуговуванням.
Друге місце у номінації «Кращий продукт» — також за Альфа-Банком Україна. Банк системно працює над створенням сервісів та продуктів для МСБ. Зокрема, сервіс «ШвидкоСтарт», що дозволяє новим клієнтам банку швидко отримати кредит на реалізацію бізнес-ідей в розмірі до 25 тисяч грн. При цьому банк не вимагатиме застави та поручительства. Тим же, хто розбудовує власну справу вже певний час, банк пропонує кредити на розвиток бізнесу.
У номінації «Сервіс» Альфа-Банк Україна також посів друге місце. Банк постійно покращує сервіси для МСБ. Наприклад, оновлення та поліпшення функціоналу онлайн-платформи «ОК, Альфа!» відбуваються кожні два тижні. Видання зазначило, що далеко не всім фінустановам вдається створити дійсно зручний та зрозумілий інтерфейс, який до того ж надає надійний доступ до всіх рахунків, платежів, різноманітних довідок та квитанцій, ефективної підтримки через чат і який однаково добре виглядає як на телефоні, так і на ПК чи планшеті. Крім того, банк, розуміючи, з якими складнощами часом стикаються підприємці в умовах мінливого законодавства, додав до своїх сервісів бухгалтерський супровід ФОПів у сервісі «ОК, Бухгалтер».
З січня 2018 року напрям МСБ в Альфа-Банку Україна очолює Ігор Вірясов, віце-президент, директор з малого і середнього бізнесу. За його керівництва відбувся запуск онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!», сервісу для дистанційного управління рахунків ФОП «ОК, Бухгалтер», старт сервісу кредитів «ШвидкоСтарт», особливих пропозицій для IT-сфери та інших послуг.
Визначаючи short-list фінансових установ, що відіграють помітну роль на ринку обслуговування МСБ, редакція журналу БІЗНЕС брала до уваги такі показники діяльності банківських установ, як портфель кредитів МСБ та його динаміка впродовж 2018 року та першого півріччя 2019 року, кількість клієнтів МСБ, частку кредитів МСБ у загальному обсязі фінансування юридичних осіб. Також враховували наявність нових продуктів, розроблених банками виключно для фізичних осіб — підприємців, малого та середнього бізнесу: мобільні сервіси, послуги з ведення бухгалтерії тощо. На користь банку працювали наявність у його структурі окремого підрозділу, що працює з МСБ та лояльна тарифна політика для цього клієнтського сегмента.
Також організатори рейтингу підкреслили, що останнє слово у визначенні переможців у запропонованих номінаціях відіграла аудиторія журналу БІЗНЕС шляхом прямого незалежного голосування на порталі business.ua.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас