Альфа-Банк взяв участь у запуску Променю Мрій


Альфа-Банк взяв участь у запуску Променю Мрій

28 вересня 2019 року в Україні відбулась унікальна подія: запуск в космос до планетарної системи TRAPPIST-1 світлового Променю Мрій із дитячих малюнків, розкладених на пікселі. Як головний партнер проекту «Здійсни мрію», в рамках якого пройшов запуск, до свята долучився і Альфа-Банк Україна, не лише запропонувавши тематичні активності всім гостям свята в столиці в день запуску, але й всіляко підтримуючи проект протягом всього року.

Промінь Мрій – це понад 100 000 оцифрованих малюнків дитячих мрій з усієї України, зібраних в рамках масштабного благодійного проекту «Здійсни мрію» протягом року. Його запуск у Києві став важливою частиною міжнародного фестивалю світлових інсталяцій Kyiv Lights Festival та завершив один з етапів проекту 1+1 медіа та ТСН, який вони реалізують спільно з благодійним фондом «Ти не один» за підтримки Альфа-Банк Україна. На будівлі Київської міської державної адміністрації можна було побачити художню візуалізації Променю Мрій, а додаток доповненої реальності оживив героїв дитячих малюнків, які поринули в космос.

Водночас, 28 вересня дитячі малюнки у вигляді радіосигналу відправились у відкритий космос зі швидкістю 300 000 км/с з Центру космічного зв’язку в Золочеві (Львівська область). За добу радіосигнал залишив Сонячну систему, подолавши 26 млрд км в напрямку сузір’я Водолія. За розрахунками вчених за 41 світловий рік він має досягнути планетної системи TRAPPIST-1, яка знаходиться в цьому сузір’ї. Це дев’яте подібне послання позаземним цивілізаціям в історії людства.

Серед малюнків, які поринули в космос, є і твори дітей співробітників Альфа-Банку, які взяли участь у проекті. Окрім творчого доробку, в день запуску Променю банк запропонував гостям свята можливість зафіксувати свої мрії та відправити собі такий символічний лист через роки, зробити тематичні фото на пам’ять та познайомитись у деталях з проектом та науковими дослідженнями мрій українців.

Нагадаємо, що Альфа-Банк приєднався до благодійного проекту «Здійсни мрію» в жовтні 2018 року. Мета проекту – навчити українських дітей мріяти по-справжньому, а також допомогти здійсненню найзаповітніших мрій важкохворих дітей з усієї України. В ході проекту, у жовтні минулого року, у Львові «Альфа-Банк» та фонд «Ти не один» провели арт-марафон #МояДитячаМрія, який зібрав понад 1 000 малюнків дитячих мрій у центрі старовинного міста. В листопаді того ж року арт-марафон відбувся і в стінах самого банку, зібравши 134 мрії дітей співробітників. П’ять художніх творів були відібрані та стали учасниками останньої відео роботи української співачки Jerry Heil #моядитячамрія.

Також за рік участі в проекті «Альфа-Банк» допоміг учням Новопечерської школи здійснити перерахунок коштів для підопічних «Здійсни мрію», підтримав презентацію спецвипуску журналу «Новое время» – «Мрії заради життя», який був присвячений проекту, здійснив мрію важкохворої зоозахисниці Діани Письменної з Київщини, яка прагне дбати про безпритульних тварин.

«Для мене мрія – це перший крок до успіху, адже з неї постає мета. Дитячі мрії, наївні та щирі, нерідко підштовхують нас, дорослих, до серйозних досягнень, перетворюючись на потужний мотиватор нашого розвитку й успішності. Саме тому Альфа-Банк рік тому прийняв рішення підтримати проект «Здійсни мрію». Ми віримо: сильне суспільство, сильна країна починаються з мрії кожного. Якщо українські діти будуть мріяти по-справжньому, то вони не просто виростуть успішними, але й підштовхнуть своїх батьків до розвитку та досягнень. А отже, підштовхнуть і розвиток всього українського суспільства», – вірить Іван Світек, Генеральний менеджер Альфа-Банк Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua