НБУ розповів, скільки валюти продав для згладжування коливань курсу


НБУ розповів, скільки валюти продав для згладжування коливань курсу

Інтервенції Національного банку України з продажу валюти на цьому тижні склали $200 млн для згладжування тимчасових коливань курсу, викликаних, перш за все, психологічними факторами.

Про це повідомили в Національному банку України.

“Пропозиція валюти зменшилася, а попит на неї дещо зріс. Однак такі коливання не обумовлені появою нових фундаментальних факторів і викликані, перш за все, психологічними чинниками”, – прокоментував ситуацію НБУ.

Регулятор відзначив, що, незважаючи на сприятливу ситуацію на валютному ринку в цілому, у окремі періоди протягом цього року курс гривні також коливався в бік ослаблення. Зокрема, така ситуація спостерігалася в березні, потім в кінці травня – на початку червня, після чого починався зворотний тренд.

У центробанку підкреслили, що обсяг міжнародних резервів, який в останні місяці коливається в межах $21-22 млрд, є достатнім для згладжування поточних коливань на валютному ринку.

“При режимі гнучкого курсоутворення коливання курсу є реакцією ринку на постійні зміни ситуації в економіці і в світі. Після періоду посилених коливань ринок завжди знаходить точку рівноваги і відбувається зворотний тренд”, – зазначив регулятор.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua