Монетизація пільг: що потрібно знати споживачам електроенергії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Монетизація пільг: що потрібно знати споживачам електроенергії

Особисті фінанси
2963
З початку жовтня в Україні стартував процес монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг. У платіжках за жовтень, які у листопаді отримають клієнти “Київських енергетичних послуг”, вже не буде окремо вказано суму компенсації.
Про це повідомляє прес-служба Київських енергетичних послуг.
«Усі необхідні дані щодо нарахованих пільг постачальнику електроенергії надаватиме управління соціального захисту населення. Тому киянам не потрібно особисто звертатися до компанії, щоб підтвердити своє право на отримання пільг», – ідеться в повідомленні
Кияни, які мають право на пільги, можуть отримати їх:
  • готівкою на свій рахунок в «Ощадбанку». Що для цього потрібно? Звернутися із відповідною заявою до органів соціального захисту населення. У такому випадку, в платіжці буде відображена вся сума за спожиту електроенергію, без урахування пільги. Саме її у повному обсязі має сплатити клієнт.
  • у безготівковій формі. Що для цього потрібно? Управління соціального захисту населення щомісячно формуватиме реєстр нарахованих пільг і надсилатиме їх для перевірки у Міністерство соціальної політики України. Вони, в свою чергу, передаватимуть дані до «Ощадбанку» для переказу коштів на рахунки клієнтів. В платіжках таких клієнтів сума за використану електроенергію буде автоматично зменшена на розмір пільги.

Довідка Finance.ua:

  • Для призначення субсидії необхідно своєчасно сплачувати рахунки за електроенергію.
  • Заборгованість на суму від 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) є підставою для відмови органами соціального захисту в наданні субсидії.

Як заощадити на комуналці

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас