Apple Pay стає доступним для власників карток Visa Таскомбанку


Apple Pay стає доступним для власників карток Visa Таскомбанку

Легкий, безпечний і особистий платіжний інструмент

З 1 жовтня 2019 року власники карток Visa, емітованих ТАСКОМБАНКОМ, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним та особистим платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

Безпека й конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну чи дебітову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифровується й безпечно зберігається на чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який динамічно генерується.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну чи дебітову картку через додаток Wallet. В магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 та більш пізніми моделями, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID чи подвійним кліком бокової кнопки й поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає потреби вручну заповнювати великі документи з контактними даними чи повторно вводити дані про доставку й виставлення рахунку. При оплаті покупок у додатках чи в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 чи більш нових моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску зі встановленою на комп’ютері системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 чи більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua