Nissan показав футуристичний автомобіль для мегаполісів (фото) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Nissan показав футуристичний автомобіль для мегаполісів (фото)

Технології&Авто
796
Японський автовиробник Nissan показав концепт автомобіля футуристичної моделі Imk.
Про це повідомляє портал Motor1.
“Компанія (Nissan — ред.) розсекретила концепт IMk – злегка футуристичний транспорт для мегаполісів недалекого майбутнього”, – йдеться в повідомленні.
Як повідомляє портал, гібрид хетчбека і мінівена в традиційному для японських автомобілів вийшов невеликим – 3 434 мм завдовжки, 1 512 мм завширшки і 1 644 мм заввишки.
Відзначається, що деякі ідеї, реалізовані в салоні автомобіля, цілком можуть дуже скоро з’явитися на серійних машинах. Наприклад, оздоблення для оформлення інтер’єру салону може складатися з альтернативних шкірі синтетичних матеріалів, таких як тканина і дерево (навіть на передній панелі і дверних картах).
Автомобіль може спілкується з водієм за допомогою проекційних дисплеїв. При цьому звичні монітори в салоні IMk відповідають тільки за картинку з бічних камер заднього виду.
А водій віддає машині команди шляхом натискання сенсорних кнопок: фізичними у концепті залишилися тільки клавіша запуску двигуна і селектор режимів руху.
Модель IMk також забезпечена автопілотом.
Відзначається, що Nissan не розкрив жодних технічних характеристик концепту, уточнивши лише, що він оснащений єдиним електромотором і побудований на якійсь новій платформі.
Можливо, більше деталей буде оприлюднено в ході Токійського автосалону, де дебютує IMk.
Nissan показав футуристичний автомобіль для мегаполісів (фото)
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас