Fitch погіршив прогноз темпів зростання світового ВВП


Fitch погіршив прогноз темпів зростання світового ВВП

Прогноз зростання світової економіки в 2019-20 році був знижений на 0,2% через ескалацію торгової війни між США і Китаєм.

Про це свідчить доповідь агентства Fitch Ratings за вересень 2019 року.

Прогнозується, що глобальне зростання економіки скоротиться до 2,6% цього року і до 2,5% наступного року (у 2018 році світове ВВП зросло на 3,2%). Відзначається, що це буде найповільніший темп зростання з 2012 року, коли криза в єврозоні досягла свого піку.

За даними агентства, прогноз зростання Китаю на 2020 рік був переглянутий до 5,7% з 6,0%, а прогноз єврозони був знижений до 1,1% з 1,3% у червні. Прогноз зростання економіки США на 2020 рік також був знижений на 0,1% до 1,7%. У Fitch очікують, що зростання економіки сповільниться у всіх 20 розвинених країнах і країнах, що розвиваються, охоплених аналізом, за винятком Японії.

“Нові тарифні заходи США, оголошені в серпні, призведуть до того, що ефективна тарифна ставка на китайський імпорт зросте майже до 25% до кінця цього року. Зниження темпів зростання в Китаї продовжить спад в світовій торгівлі і виробництві, що, в свою чергу, буде продовжувати чинити тиск на розширення єврозони. Особливо постраждала Німеччина через її вкрай відкриту економіку”, – йдеться в доповіді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua