"Роздрібні продажі продовжують зростати, однак промвиробництво знову розчарувало": аналітика експертів UKRSIBBANK — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Роздрібні продажі продовжують зростати, однак промвиробництво знову розчарувало": аналітика експертів UKRSIBBANK

Особисті фінанси
57
«Зростання роздрібних продажів, хоча і уповільнилося в серпні до 3,4% м/м з 4,8% м/м в липні, зберігає позитивну динаміку четвертий місяць поспіль, згідно даним Державної служби статистики. Рік до року роздрібні продажі в серпні виросли на 6,7%. Посилення минулого місяця зростання індексу споживчих настроїв, підтверджує наші позитивні очікування по зростанню економіки в поточному році, головним драйвером якої виступає приватне споживання», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 26 вересня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посилання.
Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, яку очолює Сергій Ягнич — керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують “Ukrainian Capital Markets Weekly”.
Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас