МАС Kyiv 2019 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МАС Kyiv 2019

Особисті фінанси
41
Ми вирішили не мучити вас очікуванням наступної конфи і не робити тривалих перерв. Минулий MAC Kyiv зібрав понад 1500 учасників із різних куточків світу, за участю таких великих компаній як TrafficStars, Taboola, MGID, PropellerAds.
Цього року ми зробимо конфу ще більш масштабною! Зустрічайте восьму міжнародну подію від команди МАС, яка відбудеться в Києві 8 жовтня.
МАС Kyiv 2019
Чому ти мусиш там бути?
На тебе чекають:
2000+ однодумців зі всього світу
70+ компаній і стендів
Понад 15 спікерів з цікавими доповідями та свіжими ідеями
Панельні дискусії, які так вподобали учасники на МАС’19
Феєричне афтепаті, найкраще місце для спілкування в неформальній обстановці.
У вас буде можливість поспілкуватися з представниками найбільших компаній, таких як Leadbit, Everad, ClickDealer, TrafficStars. Дізнатися про актуальні джерела трафу, нові зв’язки й останні тенденції в світі партнерського маркетингу.
А якщо ви давно працюєте тільки з товаркою, то у вас з’явиться прекрасна можливість вийти на новий рівень заробітку, охопивши вертикалі, що наразі активно розвиваються: дейтинг, фінанси, свіпи і гемблінг. Частина доповідей буде присвячена саме цій темі.
МАС Kyiv 2019
Ви дізнаєтеся все про нативну і тизерну рекламу, про те, як вийти на бурж-ринок або про способи пройти модерацію в Facebook.
Ні для кого не секрет, що ми запрошуємо для виступів саме практиків, таких як Роман Яцик, Рафаель Габітов, Sumit Ghosh і Andy Wullmer (Traffic Captain). Вони не займаються навчанням і не намагаються щось продати на сцені. Це фахівці, які ллють трафік і роблять гроші на цьому. МАС Kyiv 2019 не стане винятком. На сцені будуть тільки практики, які поділяться свіжими підходами.
Та якщо в кінці всіх доповідей у ​​вас залишаться питання, можна сміливо обговорити це на панельних дискусіях, де досвідчені афіліати дадуть відповіді на ваші питання без зайвої води.
МАС Kyiv 2019
На завершення офіційної частини конференції, вже за традицією, ми влаштуємо грандіозне афтепаті з безлімітним баром, кальянами, феєричним шоу та подарунками від спонсорів і партнерів. А особисто від організаторів ми розіграємо новенький iPhone.
МАС Kyiv 2019
МАС Kyiv 2019
МАС Kyiv 2019
Квитки на MAC Kyiv вже в продажу на нашому сайті. Купуйте прямо зараз – це прекрасна можливість потрапити на топову конфу за мінімальною ціною.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас