Список держоб'єктів, що не підлягають приватизації, розглянуть у жовтні


Список держоб'єктів, що не підлягають приватизації, розглянуть у жовтні

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками ділових кіл США заявив, що Верховна Рада розгляне закон про скасування переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації, в жовтні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

За словами Президента, в жовтні планується розглянути законопроект, який скорочує список підприємств, заборонених до приватизації.

“Ми починаємо приватизацію державних компаній і запрошуємо до участі в наших відкритих аукціонах”, – зауважив Зеленський.

Також він заявив, що найближчим часом Верховна Рада розгляне законопроект про концесії, який дозволить залучити на прозорих і зрозумілих умовах іноземні інвестиції в інфраструктуру.

Президент також відзначив зміни і реформи, проведені в Україні.

“Ми змінюємо країну, правила гри, створюємо цивілізовану ділову атмосферу і повинні робити це все дуже швидко. У нас немає років, у нас є тільки місяці”, – сказав Президент.

Він також сказав, що Україна продовжуватиме співпрацювати з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком та іншими міжнародними партнерами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua