Hyundai розробив подушки безпеки, які будуть вистрілювати між пасажирами


Hyundai розробив подушки безпеки, які будуть вистрілювати між пасажирами

Компанія Hyundai розробила нові подушки безпеки, яких ще немає у жодного автовиробника в світі. Вони захистять водія від удару з боку переднього пасажира і, навпаки, переднього пасажира від удару з боку водія.

У сучасних автомобілях водії та пасажири з усіх боків захищені подушками безпеки. Навіть для колін є захист, хоча ефективність їйого вельми сумнівний. Але Hyundai виявив одне слабке місце в захисті – між водієм і переднім пасажиром. Ця область дійсно вільна від систем безпеки.

Інженери Hyundai розробили нову спеціальну подушку безпеки, яка заповнює простір між водієм і переднім пасажиром. Вона розгортається з боку водія і покриває торс і голову.

Південнокорейська компанія каже, що їхня нова подушка безпеки призначена для захисту водія і переднього пасажира під час аварії. Ймовірність травми голови при ДТП в цьому випадку знижується на 80%.

Потрібно відзначити, що якщо під час ДТП переднього пасажира немає, подушка безпеки все одно відкривається. Таким чином водій захищений від удару з боку переднього пасажира.

Коли автомобілі Hyundai почнуть оснащуватися такими подушками безпеки – поки що не відомо. Південнокорейська компанія планує в майбутньому всі свої моделі оснастити таким захистом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua