Hyundai розробив подушки безпеки, які будуть вистрілювати між пасажирами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Hyundai розробив подушки безпеки, які будуть вистрілювати між пасажирами

Технології&Авто
479
Компанія Hyundai розробила нові подушки безпеки, яких ще немає у жодного автовиробника в світі. Вони захистять водія від удару з боку переднього пасажира і, навпаки, переднього пасажира від удару з боку водія.
У сучасних автомобілях водії та пасажири з усіх боків захищені подушками безпеки. Навіть для колін є захист, хоча ефективність їйого вельми сумнівний. Але Hyundai виявив одне слабке місце в захисті – між водієм і переднім пасажиром. Ця область дійсно вільна від систем безпеки.
Інженери Hyundai розробили нову спеціальну подушку безпеки, яка заповнює простір між водієм і переднім пасажиром. Вона розгортається з боку водія і покриває торс і голову.
Південнокорейська компанія каже, що їхня нова подушка безпеки призначена для захисту водія і переднього пасажира під час аварії. Ймовірність травми голови при ДТП в цьому випадку знижується на 80%.
Потрібно відзначити, що якщо під час ДТП переднього пасажира немає, подушка безпеки все одно відкривається. Таким чином водій захищений від удару з боку переднього пасажира.
Коли автомобілі Hyundai почнуть оснащуватися такими подушками безпеки – поки що не відомо. Південнокорейська компанія планує в майбутньому всі свої моделі оснастити таким захистом.
За матеріалами:
autonews.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас