Альфа-Банк у партнерстві з VISA запускають QR-платежі для безготівкових розрахунків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Альфа-Банк у партнерстві з VISA запускають QR-платежі для безготівкових розрахунків

Фінтех і Картки
698
Альфа-Банк впровадив інструмент мобільного платіжного рішення для бізнесу на базі технології QR-платежів від Visa. Новий сервіс допоможе підприємцям спростити прийом платежів за товари та послуги.
Visa QR payment – зручна та безпечна технологія з використанням QR-кодів, що дозволяє проводити миттєві безготівкові операції за допомогою мобільного додатку на смартфоні. Ця технологія дозволяє вбудувати QR-коди у будь-який платіжний інструмент, що використовується для здійснення та прийому платежів за товари та послуги. Для того, щоб сплачувати за допомогою QR-кодів споживачу достатньо мати найпростішу модель смартфону з камерою та мобільним додатком Alfa-Mobile Ukraine. Проект реалізовано за технологією компанії Visa.
«Сьогодні увесь світ рухається у бік безконтактних розрахунків та спрощення процесу оплати. Новітні технології оплати, зокрема з використанням QR-кодів, перетворюють смартфон вже навіть не на платіжний засіб, а на універсальний інструмент розрахунків. Тож ми впевнені, що нове платіжне рішення, що не потребує великих інвестицій у обладнання для прийому платежів, безперечно, зацікавить підприємців, які вміють рахувати гроші», – впевнений Олександр Беззубов, директор з розвитку електронної комерції та інновацій Альфа-Банку.
Процес продажу за допомогою QR-платежів від Visa займає лічені секунди. Продавець генерує спеціальний графічний ключ (QR-код), а покупець лише сканує його для оплати будь-якою карткою. Кошти зараховуються на рахунок продавця майже миттєво, а покупець отримує підтвердження оплати. Сервіс мобільного еквайрингу для підприємців і послуги розрахунково-касового обслуговування забезпечує Альфа-Банк.
«Компанія Visa реалізує фундаментальний підхід до бізнесу і фокусується на інноваційному розвитку безготівкової екосистеми України. Розбудова інфраструктури прийому платежів та різноманітний арсенал платіжних інструментів є запорукою подальшого успішного просування України на шляху до прозорої безготівкової економіки. QR-платежі від Visa – це ще один зручний, швидкий та безпечний спосіб здійснювати платежі за допомогою телефону. Сподіваємося, що QR-платежі Visa забезпечать у більшій мірі можливість для українських торгово-сервісних установ та споживачів скористатися перевагами електронних розрахунків», – додала Світлана Чирва, регіональний менеджер Visa в Україні, Молдові та в.о. регіонального менеджера в Білорусі.
Переваги сервісу QR-платежів від Visa
Підприємець може приймати оплати, просто генеруючи QR-код у додатку Alfa QR MSB. Підключити новий сервіс дуже просто – заповнити заявку на підключення на офіційному сайті Альфа-Банку за посиланням. Після обробки заявки та укладання договору спеціалісти банку запропонують підприємцю завантажити додаток Alfa QR MSB на пристрій з ОС Android.
Найважливіші переваги:
  • відсутність орендної плати за пристрій;
  • QR-код можна роздруковувати та розміщувати на стійці поряд з товаром чи послугою;
  • швидкість, легкість та інноваційність послуги.
Споживачу для проведення оплати достатньо мати навіть найпростішу модель смартфону та встановлений на ньому мобільний додаток для покупця, за допомогою якого сканується QR-код продавця. У клієнтів Альфа-Банку вже наявна можливість здійснювати розрахунки зчитуючи QR-код за допомогою мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine для пристроїв на ОС Android та iOS.
Кому сервіс може бути корисним?
Підприємцям, представникам малого та середнього бізнесу, які надають населенню послуги чи мають торгові майданчики. Наприклад, кав’ярням, магазинам роздрібної торгівлі, салонам краси, спортивним клубам, ательє, приватним медичним закладам тощо.
Інформація про Альфа-Банк
Альфа-Банк – один з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створений в 1992 році, а з 2006-го входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України і входить в топ-10 фінустанов за обсягом активів, згідно з даними Національного банку України. В даний час група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку країни. Додаткова інформація: www.alfabank.ua, www.facebook.com/AlfaBankUkraine
Інформація про компанію Visa
Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒ об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежів по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія Visa є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки – скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA, http://www.visanewscissee.com/
Контакти для запитів ЗМІ:
Антон Одарюк
Керівник з комунікацій Альфа-Банку,
Тел.: +38 050 914 29 51
anton.odaryuk@alfabank.kiev.ua
Анна Сердюк
Директор з корпоративних комунікацій Visa,
CНД та Південно-Східна Європа
Тел.: +38 044 22 00 300
aserdyuk@visa.com
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас