Китайська компанія MMC представила безпілотник на водневому двигуні


Китайська компанія MMC представила безпілотник на водневому двигуні

Китайська компанія з виробництва безпілотних літальних апаратів MMC запустила новий безпілотник Griflion H з вертикальним злетом і посадкою на водневому двигуні.

Читайте також: Перші автобуси на водневому паливі вийшли в рейс в Малайзії

Також він здатний перебувати в повітрі 15 годин. Griflion H був представлений минулого тижня на виставці InterGEO 2019 – найбільшій геоінформаційній виставці в світі, що проходила в Німеччині.

Griffion H VTOL оснащений запатентованою високоефективною металевою двополярною пластинчастою водневою паливною батареєю з максимальною ємністю зберігання водню 27 літрів. Він забезпечує 15 годин польоту, коли дрон не завантажений. І він може літати 10 годин при перевезенні 3 кг корисного навантаження, в той час як, за даними компанії, більшість безпілотних літальних апаратів на ринку мають максимальний час польоту дві години.

Дрон використовує два ротори, встановлені на кожному крилі. Ротори піднімаються, а потім обертаються вперед через інший ротор, встановлений на задньому крилі. Поряд із збільшеним часом польоту Griflion H пропонує ще декілька функцій, включаючи зручне управління, високий рівень безпеки, широке покриття, відсутність шкідливих викидів і низький рівень шуму.

VTOL пропонує різні рішення для глобальних клієнтів в таких галузях, як геодезія та картування, безпека й захист, дослідження лісів і розвідка кордонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua