Українці почали активніше купувати бюджетні автомобілі


Українці почали активніше купувати бюджетні автомобілі

Незважаючи на нове відстрочення штрафів для “єврономерів”, ситуація з безконтрольним ввезенням авто на єврономерах майже стабілізувалася. Через це українці стали купувати більше доступних нових авто.

Читайте також: Українці зможуть ввозити авто без податку – законопроект

“Новим автомобілям сегменту Low Cost в Україні належить чверть ринку. Це більше, ніж у преміальних авто, але менше, ніж у нових автомобілів середньоцінового сегменту. За вісім місяців 2019-го в країні було реалізовано понад 13 тис. бюджетних автомобілів. До того ж купували їх в регіонах по-різному”, – відзначають автоексперти.

Порівняно з 2018-м, за вісім місяців 2019-го всіх бюджетних авто було продано більше. Зростання склало близько 7,5%.

“Теоретично таке зростання можна було б приписати стабілізації ситуації з “єврономерами”. Побічно, але вона зробила свій вплив на ринок нових авто також. Але зараз набагато більший вплив на ринок нових авто здійснює імпорт старих авто, особливо зі США. Судячи з усього, старі імпортні авто “з’їдають” вже не бюджетні транспортні засоби, а преміальні”, – пояснюють експерти.

Серед областей України найбільше зростання продажів нових бюджетних автомобілів з початку 2019 року продемонструвала Закарпатська область (+51%). Потім – Полтавська (+18%) та Івано-Франківська (+15%) області. А лідером продажів за обсягом залишається Київ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua