Австрія запустить поїзд до Перемишля з пересадкою в Україну


Австрія запустить поїзд до Перемишля з пересадкою в Україну

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) запустять поїзд з Граца, через Відень, Остраву і Краків до Перемишля, де можна буде зручно пересісти на поїзди до Львова і Одеси.

У ÖBB планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) і у зворотному напрямку – Eurocity 105.

Читайте також: Укрзалізниця запустить 4 додаткові поїзди до осінніх свят

Перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня. Поїзди ÖBB складатимуться з вагонів 1 і 2 класів. Обслуговування поїздів у Польщі та Чехії буде здійснюватися спільно залізничними компаніями цих країн – польської PKP Intercity та чеською České dráhy. У місті Богумін в напрямку Граца до поїзда будуть чіпляти додаткові чеські вагони.

З Граца поїзд вирушатиме о 5:28, прибуватиме на головний залізничний вокзал Відня о 8:02, до Острави – об 11:02, до Кракова – о 15:00, до Перемишля – о 17:56. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 10:14, о 19:49 буде у Відні, а о 22:33 – в Граці.

За словами представника ÖBB Бернхарда Рідера, в Перемишлі буде можлива пересадка на поїзд до Львова та Одеси.

Зазначимо, що поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває в польське місто о 09:50, тобто за 25 хвилин до того, як відправляється поїзд Перемишль-Грац. А у зворотному напрямку з Перемишля поїзд до Одеси через Львів йде о 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua