Ще більше грандіозних планів з оновленим кредитом "ВСЕЯСНО" від ПУМБ


Ще більше грандіозних планів з оновленим кредитом "ВСЕЯСНО" від ПУМБ

Клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) отримали ще більше можливостей втілювати свої грандіозні плани. Відтепер в ПУМБ можна отримати до 300 тис грн без застави та поручителів.

Максимальний ліміт кредиту готівкою ВСЕЯСНО збільшено з 200 до 300 тис грн. Але на цьому приємні сюрпризи не закінчуються: разом зі збільшенням ліміту банк пропонує зниження розміру щомісячної комісії – 1,99% на місяць від ліміту кредиту*.

Кредит готівкою ВСЕЯСНО – простий спосіб реалізувати свої плани вже зараз. Щоб отримати кредит, потрібно звернутися у відділення банку та надати паспортний документ, ІПН та довідку про доходи. З кредитом ВСЕЯСНО клієнту не потрібно хвилюватися про зайві переплати – жодних додаткових комісій, одноразових платежів чи страховок.

«Перевага кредиту ВСЕЯСНО в тому, що його умови – прості та зрозумілі. Ми свідомо відмовилися від страховки, бо саме з нею у клієнтів виникало багато непорозумінь. Відтак, оформлюючи ВСЕЯСНО, клієнт отримує таку ж суму, яка прописана в договорі», – прокоментував директор Департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.

З умовами оформлення кредиту можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, цьогоріч кредит ВСЕЯСНО став переможцем в номінації «Найкращий кредит готівкою» галузевої премії FinAwards 2019. Лише в 2019 році клієнти ПУМБ оформили кредити на суму понад 2 млрд грн.

Прості та зрозумілі умови кредитування від ПУМБ обирають все більше українців. Так, за даними НБУ станом на 1 серпня ПУМБ займає 3 місце серед банків України за обсягом кредитного портфелю фізичних осіб з показником 9,6 млрд грн.

*Реальна річна процентна ставка від 47% річних (розрахована на суму кредиту від 200 000 грн виходячи зі строку кредиту – 3 роки, щомісячної комісії 1.99% та річної ставки 0.01%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua