338
Український соцстрах обговорив із МВФ шляхи покриття дефіциту
— Казна та Політика
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулася зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду.
Про це повідомляє прес-служба Фонду.
Вони обговорили фінансовий стан Фонду соціального страхування України, зокрема, показники виконання бюджету за вісім місяців 2019 року, прогнозні доходи та видатки на кінець цього року та проект бюджету Фонду на 2020 рік.
В.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров поінформував щодо динаміки затримок по виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам і наголосив, що всі виплати Фонд здійснює в повному обсязі.
«З метою часткового покриття розриву між фактичними видатками Фонду та надходженням коштів, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України тимчасово, на серпень 2019 року, частка ЄСВ, яка йде до Фонду соціального страхування України, була збільшена з 9,3759% до 14,2464%. Це дозволило отримати додатково 996 млн гривень та майже повністю покрити заборгованість Фонду з виплат матзабезпечення. Водночас, з 01 вересня частка ЄСВ була повернута до раніше встановленого розміру», – наголосив Сергій Нестеров.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Нові умови для резидентів та податкові зміни: Рада внесла правки в законопроєкти Defence City
Житло, безпека та бізнес: уряд ухвалив перший пакет підтримки для прифронтових громад
Зміни до закону про мобілізацію: кого стосуватимуться нові правила відстрочки
Уряд дозволив 100% бронювання працівників для прифронтових підприємств
Раді пропонують збільшити видатки держбюджету ще на понад 36 млрд грн: на що спрямують кошти
Держава покриватиме перший внесок за іпотекою для ВПО — деталі від нового міністра соцполітики