Скільки потрібно працювати українцям, щоб придбати Daewoo Lanos


Скільки потрібно працювати українцям, щоб придбати Daewoo Lanos

Якщо середньостатистичний українець відмовиться від витрат на базові потреби і буде збирати середню заробітну плату, то через рік він зможе придбати Daewoo Lanos або ВАЗ 2107.

Таких висновків дійшли дослідники з аналітичного центру Auto.Ria.

Читайте також: Українці зможуть ввозити авто без податку – законопроект

Згідно з даними Держстату, середня зарплата за червень – 10 971 грн.

Вибираючи вживані авто, жителі України часто шукають Audi A6, ціна якої складає в середньому 202 123 грн. Це означає, що середньостатистичний українець витратить на неї 19 середніх зарплат.

Daewoo Lanos, який займає другу позицію за популярністю серед пошуку авто, в середньому коштує 85 897 грн. Відкладаючи середню зарплату, українець зможе накопичити на нього за 8 місяців.

У п’ятірці пошуку автомобілів найдорожча – Toyota Camry, середня вартість якої 338 246 грн. Середньостатистичний житель України зможе купити її за 31 середній оклад.

Серед нових авто першу позицію в пошуку займає Kia Sportage: її середня ціна становить 625 915 грн, що дорівнює 58 середніх зарплат в Україні.

Toyota Camry є найдорожчою машиною серед тих, які шукають українці: для її купівлі необхідно 7 років відкладати середню зарплату і віддати 898 300 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua