Mastercard: 80% транзакцій в Україні - безготівкові


Mastercard: 80% транзакцій в Україні - безготівкові

Міжнародна компанія Mastercard в Україні очікує, що до кінця 2020 року 62% переносних пристроїв будуть оснащені функцією оплати.

Про це повідомила генеральний директор представництва Mastercard Europe в Україні Інга Андрєєва під час організованої Європейською Бізнес Асоціацією зустрічі, присвяченої глобальному огляду економіки України та очікуванням бізнесу на наступний рік.

Читайте також: Чому українці відмовляються від готівки

“До кінця 2020 року ми очікуємо, що 62% переносних пристроїв будуть оснащені функцією оплати. І це глобальний тренд. Другий тренд – до 14% покупок в роздробі вже припадає на онлайн-комерцію, в 2021 році ми очікуємо, що цей показник зросте до 17%”, – сказала Андрєєва.

Вона також повідомила, що кількість активних платіжних карток в Україні досягла 38 млн, продемонструвавши приріст за останні півроку на 3%.

Генеральний директор представництва Mastercard Europe в Україні зазначила з посиланням на дані Національного банку України, що 8 з 10 транзакцій в Україні вже безготівкові.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua