Прийнято стандарт телевізорів 8K Ultra HD


Прийнято стандарт телевізорів 8K Ultra HD

Технологічна галузь зробила черговий крок на шляху стандартизації 8K телевізорів. Асоціація споживчих технологій (Consumer Technology Association) оприлюднила офіційне визначення дисплея для 8K-телевізорів, включаючи логотип, який можуть використовувати виробники телевізорів.

Будь-яка модель повинна виводити зображення з роздільною здатністю не менше 7680×4320 точок і підтримувати частоту 24, 30 і 60 кадрів на секунду. Також пристрої повинні відтворювати 10-бітний колір, підтримувати ключові функції HDR і використовувати захист контенту рівня HDCP 2.2. Крім того, телевізори мають забезпечувати можливість збільшити будь-яке відео до роздільної здатності 8K. Пристрої, які відповідають усім вказаним вище вимогам, можуть почати використовувати відповідний логотип з 1 січня 2020 року.

Офіційне визначення з боку Асоціації споживчих технологій є скоріше формальністю, позаяк існуючі 8K-телевізори вже відповідають цим вимогам. Однак воно встановлює базовий рівень, який отримають споживачі при купівлі будь-якого 8K-телевізора з відповідним логотипом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua