ВР продовжила можливість застосування фінансової реструктуризації


ВР продовжила можливість застосування фінансової реструктуризації

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект №1070 “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації”.

Законопроект підтримали 300 парламентаріїв.

Читайте також: Верховна Рада ухвалила зміни до КК і КПК щодо зменшення тиску на бізнес

“З огляду на високу частку непрацюючих кредитів у кредитному портфелі банківської системи України (станом на 01.07.2019 досягла рівня 50,8% від загального обсягу кредитів (один з найвищих показників у світі), а також високий обсяг портфеля непрацюючих кредитів (близько 414, 9 млрд грн) в банках державного сектора (становлять 71,4% всіх непрацюючих кредитів банківської системи України, понад 90% непрацюючих кредитів банків державного сектора припадає на корпоративний сегмент) існує необхідність вдосконалення норм закону “фінансової реструктуризації” з метою розширення практики його застосування”, – зазначено в пояснювальній записці.

Передбачається внести зміни до закону “Про фінансову реструктуризацію”, які покликані зробити можливим спільне проведення процедури фінреструктуризації для кількох боржників, які є пов’язаними особами, але мають різних (несумісних) кредиторів. Проект продовжує можливість застосування механізму фінансової реструктуризації на наступні роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua