Ще одна компанія Коломойського виплатить борг за кредитами ПриватБанку - НБУ


Ще одна компанія Коломойського виплатить борг за кредитами ПриватБанку - НБУ

18 вересня 2019 року Центральний апеляційний господарський суд затвердив мирову угоду між Національним банком України та ТОВ «Арлан», що є майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями АТ КБ «Приватбанк».

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Читайте також: Компанія Коломойського достроково розрахувалась з Нацбанком за кредитами ПриватБанку

ТОВ «Арлан» виступило ініціатором укладення мирової угоди і взяло на себе зобов’язання погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості іпотечного майна, на яке Національний банк звертав стягнення в цьому судовому процесі.

Нагадаємо, у травні 2018 року Національний банк подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на нерухоме майно, що належить ТОВ «Арлан». Це майно було передано в іпотеку як забезпечення зобов’язань АТ КБ «Приватбанк» за кредитом рефінансування.

13 лютого 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Національного банку до вказаної компанії, проте це рішення було оскаржене відповідачем у суді апеляційної інстанції.

Це вже другий приклад вирішення судового спору з майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями АТ КБ “Приватбанк” через укладання мирової угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua