Інформація для клієнтів та партнерів у зв’язку з приєднанням Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна


Інформація для клієнтів та партнерів у зв’язку з приєднанням Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна

10 вересня 2019 року Загальними зборами акціонерів АТ “Альфа-Банк” та єдиним акціонером АТ “Укрсоцбанк” затверджено рішення про реорганізацію АТ “Укрсоцбанк” шляхом приєднання до АТ “Альфа-Банк”.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до норм Закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” та інших нормативно-правових актів з моменту приєднання АТ “Укрсоцбанк” до АТ “Альфа-Банк”, АТ “Альфа-Банк” стане правонаступником майна, прав та обов’язків за договорами та угодами, укладеними АТ “Укрсоцбанк” до моменту приєднання до АТ “Альфа-Банк”. Таким чином, з моменту приєднання АТ “Укрсоцбанк” до АТ “Альфа-Банк”, АТ “Альфа-Банк” стане стороною в договорах та угодах, укладених АТ “Укрсоцбанк” до моменту приєднання до АТ “Альфа-Банк”.

Планова дата, з якої АТ “Альфа-Банк” стане правонаступником майна, прав та обов’язків АТ “Укрсоцбанк” відповідно до норм чинного законодавства, – 15 жовтня 2019 року.

У зв’язку з наведеною вище інформацією просимо вас звернути увагу на очікувані зміни у договірних документах, реквізитах для погашення кредитів, реквізитах для листування та оформлення документів тощо.

Інформація про зміни для фізичних осіб

З огляду на наведену вище інформацію виникла необхідність внесення змін до умов договірних документів, що регулюють надання банківських послуг АТ “Укрсоцбанк”.

Керуючись умовами Договору комплексного банківського обслуговування клієнтів-фізичних осіб АТ “Укрсоцбанк” щодо порядку та строків внесення змін до вказаного Договору, повідомляємо вас про внесення змін до Договору комплексного банківського обслуговування клієнтів-фізичних осіб АТ “Укрсоцбанк” шляхом викладення вказаного Договору (з урахуванням Правил надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів-фізичних осіб та Тарифів і всіх Умов, які є невід’ємною частиною вказаного Договору) в новій редакції, що відповідає редакції Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в АТ “Альфа-Банк” з усіма Додатками до вказаного Договору та Тарифами, що є його невід’ємною частиною. При цьому умови обслуговування отриманих клієнтами-фізичними особами за Договором комплексного банківського обслуговування клієнтів-фізичних осіб АТ “Укрсоцбанк” продуктів/послуг змінюються на умови обслуговування відповідних продуктів/послуг АТ “Альфа-Банк”.

Для зручності наводимо порівняльну таблицю з переліком договірних документів АТ “Укрсоцбанк”, що входять до складу Договору комплексного банківського обслуговування АТ “Укрсоцбанк”, та відповідних їм редакцій договірних документів АТ “Альфа-Банк”.

З новою редакцією зазначених договорів та Тарифів детально можна ознайомитися на сайті АТ «Альфа-Банк».

Крім того, відповідно до п. 135 розділу XIII Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів, затвердженої Постановою Правління НБУ №492 від 12 листопада 2003 року, в зв’язку з реорганізацією банків ваші поточні та депозитні рахунки, відкриті в АТ “Укрсоцбанк”, будуть змінені на поточні та депозитні рахунки в АТ “Альфа-Банк”.

Якщо до дати правонаступництва ви вже маєте рахунки, відкриті в АТ “Альфа-Банк”, то всі рахунки, які будуть відкриті в рамках процедури зміни рахунків, обслуговуватимуться на умовах обраних вами Тарифних пакетів АТ “Альфа-Банк”.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до вашого менеджера або за телефоном Контакт-центру: 0-800-50-00-20.

Інформація про зміни для фізичних осіб-позичальників

З огляду на наведену вище інформацію, від вказаної дати правонаступництва (орієнтовно – 15 жовтня 2019 року) буде змінено кредитора за вашим кредитом та реквізити для погашення заборгованості. Від вказаної дати новим кредитором буде призначено АТ “Альфа-Банк”. Умови обслуговування заборгованості залишаються незмінними.

Нові реквізити для погашення заборгованості будуть направлені вам sms-повідомленням та/або особистим листом на поштову адресу. Також від початку жовтня ви зможете отримати нові реквізити для погашення заборгованості у Контакт-центрі за телефоном 0-800-50-00-20.

Інформація про зміни для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність

З огляду на наведену вище інформацію виникла необхідність внесення змін до умов договірних документів, що регулюють надання банківських послуг АТ “Укрсоцбанк”.

Керуючись умовами наведених нижче договорів щодо порядку та строків внесення змін, повідомляємо вас про внесення змін до:

1. Договору комплексного банківського обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу АТ “Укрсоцбанк”, невід’ємними частинами якого є Правила надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів малого та середнього бізнесу, з усіма Умовами, які є додатками до них та Загальні тарифи за розрахунково-касове обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу;

2. Публічного Договору банківського рахунку, невід’ємною частиною якого є Правила обслуговування банківських поточних (крім карткових) рахунків клієнтів корпоративного бізнесу, відкритих в АТ “Укрсоцбанк”, затверджених Рішенням Правління Банку, та Тарифного плану на послуги за поточними рахунками для корпоративних клієнтів.

шляхом викладення вказаних договорів в новій редакції, що відповідає редакції Договору на комплексне банківське обслуговування в АТ “Альфа-Банк” з усіма додатками до вказаного договору та Тарифами, що є його невід’ємними частинами.

З новою редакцією зазначених договорів та Тарифів детально можна ознайомитися на сайті АТ «Альфа-Банк».

Відповідно до п. 135 розділу XIII Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків-резидентів і нерезидентів, затвердженої Постановою Правління НБУ № 492 від 12 листопада 2003 року, в зв’язку з реорганізацією банків ваші поточні та депозитні рахунки, відкриті в АТ “Укрсоцбанк”, будуть змінені на поточні та депозитні рахунки в АТ “Альфа-Банк”. У разі неотримання до 1 жовтня 2019 року повідомлення із зазначенням Тарифного пакету та номеру зміненого рахунку, ці умови ви можете дізнатися в обслуговуючого менеджера у найближчому відділенні АТ “Альфа-Банк” або за телефоном Контакт-центру: 0-800-50-70-44.

Якщо до дати правонаступництва ви вже маєте рахунки, відкриті в АТ “Альфа-Банк”, то всі рахунки, які будуть відкриті в процедурі зміни рахунків, обслуговуватимуться на умовах обраних Вами Тарифних пакетів АТ “Альфа-Банк”.

У разі виникнення додаткових питань пропонуємо звернутися до вашого менеджера або за телефоном Контакт-центру: 0-800-50-70-44.

Інформація про зміни для партнерів та підрядників

З огляду на наведену вище інформацію про те, що від дати правонаступництва АТ “Альфа-Банк” стане правостороною в договорах та угодах, укладених АТ “Укрсоцбанк” до моменту приєднання до АТ “Альфа-Банк”, просимо здійснювати листування, оформлення договірних та первинних бухгалтерських документів в рамках укладених та діючих договорів та угод із зазначенням нових реквізитів після приєднання, а саме:

 • Акціонерне Товариство “Альфа-Банк”,
 • місцезнаходження: 03150, Україна, м. Київ, вул. В. Васильківська, 100,
 • код банку: 300346,
 • код ЄДРПОУ: 23494714,
 • кореспондентський рахунок (IBAN) в Національному банку України: UA033000010000032000102001026.

Сподіваємося, що ви з розумінням поставитеся до вищевказаних змін, та розраховуємо на нашу тісну і взаємовигідну співпрацю в майбутньому.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua