Huawei може продати свої 5G-технології західному покупцю


Huawei може продати свої 5G-технології західному покупцю

Засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей (Ren Zhengfei) розглядає можливість розділити всі свої напрацювання в сфері 5G з потенційним покупцем із Заходу.

Про це повідомляє видання The Economist.

Читайте також: Обсяг цифрової економіки світу за п’ять років зросте до $23 трильйонів – Huawei

За одноразову виплату покупець зможе отримати постійний доступ до всіх існуючих патентів і ліцензій Huawei в сфері 5G, вихідних кодів, кресленням та інших документів.

В інтерв’ю виданню генеральний директор компанії повідомив, що покупець зможе вільно змінювати ключові елементи і блокувати доступ до продуктів.

Це означає, що ні Huawei, ні уряд Китаю не матимуть контролю над будь-якою телекомунікаційною інфраструктурою, побудованою з використанням обладнання, виробленого новою компанією. Huawei при цьому також може вільно розвивати свої технології 5G в будь-якому напрямку, який їм подобається.

Ціну Huawei поки не називає, але подібні розмови вказують на те, що компанія розглядає таку можливість і хоче перевірити, які компанії можуть бути зацікавлені в цій пропозиції. Причиною для подібних думок, ймовірно, є торговельна війна між США і Китаєм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua