Нардепи мають намір позбавити себе депутатських виплат за прогули


Нардепи мають намір позбавити себе депутатських виплат за прогули

Верховна Рада ухвалила за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо позбавлення права народних депутатів на фінансове забезпечення у разі пропуску без поважних причин засідань парламенту.

Законопроект №1035-2 в першому читанні підтримали 288 народних депутатів.

Документом пропонують позбавляти матеріальних компенсацій на виконання депутатських повноважень, якщо народний депутат протягом календарного місяця протягом однієї чергової сесії без поважних причин пропустив більше третини пленарних засідань або більше половини засідань комітету, до складу якого він входить.

Припинення виплат за відповідний місяць буде здійснюватися розпорядженням голови парламенту за рішенням регламентного комітету на підставі даних реєстрації за допомогою електронної системи підрахунку голосів картками і даних про облік робочого часу нардепів, поданих апаратом Ради.

Зараз для реєстрації народного депутата через електронну систему достатньо, щоб його картка перебувала в слоті. Якщо зміни будуть затверджені, крім вставленою картки, народному депутату доведеться натиснути кнопку “ЗА”, щоб бути зареєстрованим на пленарному засіданні.

Законопроект передбачає, що підставою для нарахування виплат нардепу за участь у пленарних засіданнях буде не письмова реєстрація, як це відбувається зараз, а реєстрація за допомогою електронної системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua