Нафтогаз знижує ціну газу для споживачів у вересні на 3%


Нафтогаз знижує ціну газу для споживачів у вересні на 3%

НАК «Нафтогаз України» розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО (Положення про покладення спеціальних обов’язків), що діятиме у вересні.

Нова ціна розрахована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Читайте також: Газ про запас придбали вже більше 7 тисяч сімей

Ціна газу, за якою Нафтогаз продає його у вересні газзбутам та постачає споживачам за ПСО, визначена на рівні 4 493,64 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ та транспортних витрат). Порівняно з серпнем вартість газу зменшиться на 3,4%.

Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

Як економити на комуналці 2019

Загалом з квітня цього року ціна, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів (ПСО), знизилася майже на 28%.

Довідка Finance.ua:

  • У червні 2019 року «Нафтогаз» відпускав газзбутам природний газ для потреб населення за єдиною ціною 6299,00 грн/тис.куб.м (без ПДВ).
  • У липні ціни на газ для населення знижені до 4905,675 грн/тис. куб.м. без ПДВ.
  • У серпні «Нафтогаз» знизив відпускні ціни на газ для газзбутів, який вони мають поставити населенню, до 4653,544 грн/тис. куб.м без ПДВ. Це приблизно на 5,14% нижче, ніж у липні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua