Нацбанк дозволив продавати державні боргові облігації на міжнародних торговельних платформах


Нацбанк дозволив продавати державні боргові облігації на міжнародних торговельних платформах

Національний банк та Міністерство фінансів внесли зміни до порядку проведення операцій, пов’язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик (ОВГЗ), щодо надання можливості проведення аукціонів на міжнародних торговельних платформах.

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Читайте також: НБУ заговорив про відстрочення переведення рахунків українців на міжнародний стандарт IBAN

Регулятор також розширив коло учасників аукціонів з розміщення ОВДП, зокрема за рахунок первинних дилерів, які не є депозитарними установами.

Після ухвалення Міністерством фінансів рішення щодо переходу на міжнародну торговельну платформу програмний комплекс Національного банку ОВДП-online стане резервною платформою.

«Завдяки ухваленим змінам до Положення НБУ у Міністерства фінансів України з’являється можливість проводити аукціони з розміщення ОВДП на міжнародних електронних торговельних платформах, що наблизить процес проведення аукціонів на первинному ринку до міжнародних стандартів та спростить доступ до нього для великих міжнародних гравців ринку капіталу», – сказав Василь Шкураков, заступник Міністра фінансів України.

У планах – сконцентрувати розміщення на сучасних IT-платформах, для швидкого і зручного проведення операцій з розміщення ОВДП, що дозволять розширити коло первинних дилерів завдяки залученню іноземних учасників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua