0 800 307 555
0 800 307 555

Нацбанк дозволив продавати державні боргові облігації на міжнародних торговельних платформах


Нацбанк дозволив продавати державні боргові облігації на міжнародних торговельних платформах

Національний банк та Міністерство фінансів внесли зміни до порядку проведення операцій, пов’язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик (ОВГЗ), щодо надання можливості проведення аукціонів на міжнародних торговельних платформах.

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Читайте також: НБУ заговорив про відстрочення переведення рахунків українців на міжнародний стандарт IBAN

Регулятор також розширив коло учасників аукціонів з розміщення ОВДП, зокрема за рахунок первинних дилерів, які не є депозитарними установами.

Після ухвалення Міністерством фінансів рішення щодо переходу на міжнародну торговельну платформу програмний комплекс Національного банку ОВДП-online стане резервною платформою.

«Завдяки ухваленим змінам до Положення НБУ у Міністерства фінансів України з’являється можливість проводити аукціони з розміщення ОВДП на міжнародних електронних торговельних платформах, що наблизить процес проведення аукціонів на первинному ринку до міжнародних стандартів та спростить доступ до нього для великих міжнародних гравців ринку капіталу», – сказав Василь Шкураков, заступник Міністра фінансів України.

У планах – сконцентрувати розміщення на сучасних IT-платформах, для швидкого і зручного проведення операцій з розміщення ОВДП, що дозволять розширити коло первинних дилерів завдяки залученню іноземних учасників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua