Xiaomi представила брелок для пошуку речей


Xiaomi представила брелок для пошуку речей

Компанія Xiaomi анонсувала компактний брелок з функцією пошуку. Девайс синхронізується зі смартфоном по Bluetooth, і коли ви забуваєте якусь річ, до якої він прикріплений, відразу надсилає повідомлення на смартфон.

За допомогою Heli Search Object Finder користувач може буквально “подзвонити ключам”.

У аксесуарі встановлений мініатюрний динамік. У фірмовому додатку є можливість пошуку пристрою, до якого прикріплений брелок за допомогою відсилання звукового повідомлення.

Працює гаджет і в зворотному напрямку. Якщо власник забув річ на столі, то при віддаленні від предмета на смартфон тут же прийде повідомлення.

Heli Search Object Finder зручний і тим, що при загубленні будь-якої речі людина, яка її знайшла, може відсканувати розташований на тильній стороні корпусу QR-код і знайти власника.

Єдина кнопка на пристрої дозволяє використовувати його і в якості пульта дистанційного керування смартфоном. Така функція стане в нагоді, наприклад, для фотографування.

Вартість брелока становить 14 доларів (близько 350 гривень) за комплект з трьох одиниць, тобто один Heli Search Object Finder обійдеться трохи більше ніж в 4,5 долара (близько 115 гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua