В Україні змінився порядок продажу майна банків, що ліквідуються


В Україні змінився порядок продажу майна банків, що ліквідуються

В Україні 4 вересня цього року набрали чинності зміни до Положення щодо організації продажу майна банків, що ліквідуються.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Що змінилося:

  • Протокол, сформований за результатами аукціону центральною базою даних, автоматично буде публікуватися в електронну торгову систему.
    На вимогу переможця електронного аукціону, банк зобов’язаний підписати сформований центральною базою даних та опублікований в електронній торговій системі протокол електронних торгів, за результатами яких був визначений такий переможець, та передати підписаний протокол відповідному переможцю торгів (або оператору електронного майданчика).
  • Необхідною умовою підписання договору купівлі-продажу є здійснення переможцем відкритих торгів повної оплати коштів за лот та надходження такої повної оплати на рахунок відповідного банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування протоколу електронного аукціону, що на два дні, менше ніж раніше.

Відповідні зміни вже внесено до Регламенту роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів з продажу активів банків, що виводяться з ринку, та банків, що ліквідуються, та Регламенту роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової ціни лота, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua