0 800 307 555
0 800 307 555

Здійснено найбільш успішний продаж нежитлового об’єкта на «Прозорро.Продажі» - КМДА


Здійснено найбільш успішний продаж нежитлового об’єкта на «Прозорро.Продажі» - КМДА

За результатами успішно проведеного електронного аукціону в «Прозорро.Продажі» ціна нежилого будинку на вул. Грушевського Михайла, 3 зросла у понад 50 разів і склала 39,6 млн грн з ПДВ.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Читайте також: Система Prozorro дозволила державі зекономити 86 мільярдів гривень – Мінекономіки

4 вересня за результатами електронного аукціону в ЕТС «Прозорро.Продажі» було укладено договір купівлі-продажу нежилого будинку загальною площею 239,70 кв. м, розташованого на вул. Грушевського Михайла, 3. Ціна під час торгів зросла до 165 тисяч гривень за квадратний метр.

«Департамент комунальної власності здійснює жорсткий відбір запропонованих районами об’єктів, які можуть потенційно підлягати приватизації. Це завжди непрофільні об’єкти, які місто не використовує та не буде потенційно використовувати в майбутньому для своїх потреб. Згодом сформований перелік вивчає та погоджує профільна комісія, після чого об’єкти голосуються депутатами Київради на сесії, що забезпечує абсолютну відкритість та ретельне вивчення кожного об’єкта», – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

Станом на сьогодні від початку року укладено 8 договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації на електронних аукціонах в ЕТС «Прозорро.Продажі».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua