Таскомбанк: перші 30% річних за акцією "Три, три, тридцять!" виграно у Кропивницькому!


Таскомбанк: перші 30% річних за акцією "Три, три, тридцять!" виграно у Кропивницькому!

Нинішня осінь ймовірно стане найприбутковішим сезоном цього року для вкладників ТАСКОМБАНКУ. До свого ювілею банк розігрує суперставки за депозитом у гривні — 30% річних!

Вітаємо першу переможницю депозитної акції «Три, три, тридцять!», яка оформила свій вклад під 30% річних у Кропивницькому відділенні ТАСКОМБАНКУ! І нагадуємо, що акція продовжується до 31 жовтня 2019 року.

«Наші клієнти — це наш найцінніший актив, який ми здобули за роки роботи на фінансовому ринку України. Саме тому, ми святкуємо ювілей разом. Ми вдячні кожному за довіру та раді можливості приємно здивувати прибутковістю вкладів та надати додаткові бонуси кожному», — коментує акцію Оксана Крамаренко, начальник управління депозитних продуктів АТ «ТАСКОМБАНК».

Щоб взяти участь в депозитній акції «Три, три, тридцять!» запрошуємо клієнтів до найближчого відділення ТАСКОМБАНКУ. Оформлюючи депозит «Стабільний», обирайте скретч-картку, стирайте захисне поле і відразу ж дізнайтеся розмір свого гарантованого додаткового бонусу від 0,3% до 3% або вигравайте суперставку 30% річних. Без подарунку не залишиться ніхто!

Взяти участь в акції можуть як діючі, так і нові клієнти. Детальні умови акції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua