"Кернел" інвестує в порт "Чорноморськ" 3 мільярди


"Кернел" інвестує в порт "Чорноморськ" 3 мільярди

“Адміністрація морських портів України” та аграрна група “Кернел” підписали договір про взаємодію, який передбачає інвестиції агрогрупи в розвиток інфраструктури морського порту “Чорноморськ” в обсязі понад 3 мільярди гривень.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

До кінця 2020 року в порту планується провести днопоглиблення біля чотирьох причалів і побудувати новий зерновий термінал, який забезпечить збільшення перевалки до 6 млн тонн.

“Договір між АМПУ і “Кернел” – це хороший приклад державно-приватного партнерства і черговий крок системного розвитку порту “Чорноморськ”, яким займається АМПУ”, – заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Реалізація проекту сприятиме поліпшенню умов для експорту продукції українських підприємств, збільшенню суднозаходів та створенню близько 250 нових робочих місць в порту “Чорноморськ”, додав Вецкаганс.

Генеральний директор “Кернел” Євген Осипов заявив, що стратегічна мета компанії до 2020 року – збільшити обсяг експорту зернових до 8,8 млн. тонн за рахунок запуску нового терміналу в “Чорноморську”.

Згідно з документом, АМПУ до кінця 2020 року повинна виконати реконструкцію операційної акваторії першого ковша Сухого лиману (5 черга будівництва) до 15 м і забезпечити днопоглиблення вздовж лінії кордону причалів №14-17, на яких оперують термінали компанії “Кернел”.

Глибини операційної акваторії біля причалів будуть доведені до 14-15 м.

Обсяг інвестицій в проект державно-приватного партнерства з боку АМПУ складе майже 230 млн грн.

Довідка Finance.ua:

  • “Кернел” – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua