Оперативне відкриття рахунків юридичним особам-нерезидентам в Таскомбанку


АТ «ТАСКОМБАНК» розпочав залучення та обслуговування юридичних осіб-нерезидентів, які займаються господарською діяльністю на території Україна та поза її межами.

Процес відкриття рахунку включає підготовку пакету документів, необхідних для відкриття рахунку згідно з чинним законодавством України і внутрішніми документами Банку та безпосередньо відкриття рахунку.

Для можливості якісного обслуговування клієнтів АТ «ТАСКОМБАНК» розробив окремий тарифний план «ТАС НЕРЕЗИДЕНТ», що містить повний набір послуг для юридичних осіб-нерезидентів, які займаються господарською діяльністю на території України та поза її межами. В АТ «ТАСКОМБАНК» якість обслуговування рахунків юридичних осіб-нерезидентів відбувається на високому європейському рівні, а цінові параметри (тарифи) набагато нижчі, ніж у європейських банках.

Переваги:

  • Мінімальний термін розгляду пакету документів для відкриття поточного рахунку;
  • Можливість проводити операції з поточного рахунку в зручний час;
  • Дистанційне управління своїми рахунками в режимі online через Клієнт-Банк без відвідування Банку.

Чекаємо на Вас у будь-якому відділенні АТ «ТАСКОМБАНК».

Довідка: АТ “ТАСКОМБАНК” — один із найперших комерційних банків в Україні, заснований у 1989 році. З 2019 року входить до переліку системно важливих банків. Посідає 17-те місце в ренкінгу НБУ за розміром активів. У 2018 році прибуток Банку склав понад 400 млн грн. Нині активно нарощує темпи кредитування клієнтів корпоративного, малого та середнього бізнесу й приватних осіб. Так, у першому кварталі 2019 року приріст кредитного портфелю юридичних осіб Банку склав 41 млн грн. Статутний капітал Банку станом на 1 липня 2019 року становить 1 153 млн грн, а активи 17 671 млн грн.

Нагадаємо, що з 7 лютого 2019 року набрав чинності Закон України «Про валюті і валютні операції», який дозволив юридичним особам-нерезидентам відкривати на території України поточні рахунки для ведення господарської та інвестиційної діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua