В ДФС повідомили, чи можуть податківці штрафувати за помилку повторно


В ДФС повідомили, чи можуть податківці штрафувати за помилку повторно

Податкове повідомлення-рішення приймається керівником контролюючого органу протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків, його представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції, акта перевірки для надсилання податкових повідомлень-рішень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Якщо у платника податків є заперечення до акта перевірки та/або додаткових документів, повідомлення приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки та/або додаткових документів — протягом 3 робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень та/або додаткових документів і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків.

Податкове повідомлення-рішення складається за кожним окремим податком, збором разом зі штрафними санкціями, а також за кожною штрафною санкцією та пенею за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у тому числі за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Податкові повідомлення направляються за результатами кожної окремої перевірки та за результатами кожної окремої перевірки застосовуються штрафні санкції.

Коли повторне накладання штрафних санкцій за те саме порушення не передбачено – якщо на порушення, які були виявлені працівниками контролюючих органів під час проведення перевірок раніше були вже накладені штрафні санкції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua