Глава Мінекономіки розкрив подробиці запуску ринку землі


Глава Мінекономіки розкрив подробиці запуску ринку землі

Новий міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов розкрив деталі щодо повноцінного запуску ринку землі і пояснив, чому вирішили об’єднати два міністерства.

Читайте також: Запуск ринку землі ще більше зміцнить гривню

Коментуючи запуск ринку землі, який може запрацювати в Україні вже влітку 2020 року, міністр зазначив, що це дозволить економіці, щонайменше, отримати додатковий відсоток зростання ВВП. За його словами, втілення земельної реформи дозволить фермерам і великим агрокомпаніям реалізовувати себе на ринку в однакових умовах. Тобто, якщо у представника малого бізнесу є бажання працювати, у нього є відповідні ідеї, але немає фінансового капіталу, він повинен отримувати можливості, щоб конкурувати на ринку: купити собі землю, створити фермерське господарство.

“Це робиться шляхом певних інститутів, які будуть надавати фінансування, і вирівнювати правила гри для фермерів і великих агрохолдингів, організацій”, – сказав він.

За його словами, об’єднання міністерства агрополітики з міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства дозволить запустити ринок землі, а також переформатувати розвиток галузей: від міністерства галузі в міністерство політики галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua