Idea Bank відкрив відділення у Павлограді Дніпропетровської області


Idea Bank відкрив відділення у Павлограді Дніпропетровської області

Idea Bank відкрив відділення у м. Павлоград (Дніпропетровська область), за адресою вул. Горького, 151. Це перше відділення банку у цьому місті.

Банк прагне стати ближчим і зручнішим для клієнтів. Саме тому із великого міста-обласного центру відділення перенесено до м. Павлоград цієї ж області.

Для клієнтів банку у м. Дніпро продовжують працювати чотири відділення за адресами: пр. Дмитра Яворницького, 100, вул. Січових Стрільців, 3A,вул. Титова 29, вул. Калинова, 11Б.

Відтепер жителі Павлограда зможуть отримати консультацію працівників Ідея Банку щодо того, як краще розпорядитися власними фінансами.

Так, клієнти-фізичні особи зможуть отримати кредити готівкою, кредитні картки, депозити, карткові пакети, соціальні пакети, грошові перекази, страхування, та ін.

До послуг бізнес-клієнтів: розрахунково-касове обслуговування, депозити, кредити та мікрокредити, зарплатні проекти.

Крім того, нові клієнти зможуть взяти участь в акції із нагоди 30-річчя банку «Ідеальна 30». Так, для нових клієнтів, що оформили картку Ідея Банку, є можливість узяти участь у розіграші та виграти 30% кешбеку.

Наразі мережа Idea Bank нараховує 82 відділення у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Хмельницькому, Чернівцях та інших містах, із них у Києві – 13 відділень.

Крім того, клієнти можуть отримати послуги у понад 200 консультаційних центрах по всій Україні.

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua