В Україні внутрішня торгівля зросла на 5% за перше півріччя


В Україні внутрішня торгівля зросла на 5% за перше півріччя

У січні-липні 2019 року внутрішня торгівля в Україні продемонструвала позитивні результати діяльності з незначними темпами зростання – +0,2%, або +5,1% до того же періоду у 2018 році.

Про це свідчать дані Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Основний внесок у позитивну динаміку внутрішньої торгівлі було забезпечено завдяки інтенсивному розвитку роздрібного сегменту ринку (зростання обороту роздрібної торгівлі прискорилося до 10,1% (10,3% за 6 міс. 2019р., 5,2% за 7 міс. 2018р.), з позитивним внеском за 7 міс. 2019р. на рівні 3 в.п.) на тлі зростаючої купівельної спроможності населення в умовах подальшого збільшення соціальних стандартів, реальної заробітної плати та помірної цінової динаміки на внутрішньому ринку.

В свою чергу, низхідна динаміка оптової торгівлі – зменшення на 4% ((“мінус” 3,8% за 6 міс. 2019р., “плюс” 5% за 7 міс. 2018р.) з від’ємним внеском до загального показника торгівлі на рівні 2,8 в.п.) продовжує стримувати розвиток галузі.

За підсумком року очікується на продовження позитивної динаміки внутрішньої торгівлі, яка визначатиметься, більшою мірою, динамікою роздрібної торгівлі, зважаючи на вплив підвищення споживчого попиту. Оптова торгівля характеризуватиметься більш стриманою динамікою розвитку, повідомили у міністерстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua