Кабмін ліквідував Департамент захисту економіки Нацполіції


Кабмін ліквідував Департамент захисту економіки Нацполіції

Кабінет Міністрів на першому засіданні ухвалив рішення ліквідувати Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Читайте також: Уряд планує заборонити паперовий документообіг у держорганах з 1 жовтня

“Одне з перших рішень нашого уряду – ліквідація Департаменту захисту економіки Національної поліції”, – написав Гончарук.

Він додав, що незважаючи на свою назву, ця структура фактично ніколи не захищала бізнес, а навпаки, систематично не давала підприємцям працювати.

“Все, що вони практично робили, то це роками «кошмарили» бізнес за вже існуючими відпрацьованими схемами: знаходили або вносили кримінальне провадження, у слідчого судді отримували рішення на слідчі дії або оперативно-розшукову діяльність. Потім з цим визначенням проводили негласні слідчі дії, обшуки – забирали з офісу комп’ютери, бухгалтерію, гроші, матеріали, паралізували роботу підприємства. А потім чекали, коли ж бізнес прийде з викупом.

“Ми ці схеми знищимо. Поліція більше не має права просто так втручатися в діяльність бізнесу”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Як повідомив Гончарук, в уряді очікують, що парламент найближчим часом підтримає проект рішення про створення нового органу, який буде займатися питаннями економічних злочинів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua