ЄС інвестує в міст, що покращить сполучення Румунії з Україною


ЄС інвестує в міст, що покращить сполучення Румунії з Україною

Європейський фонд регіонального розвитку (ERDF) інвестує 363,3 мільйонів в будівництво моста через Дунай в місті Браїла, розташованому неподалік кордону з Молдовою та Україною.

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

Читайте також: ЄС вимагає від Великобританії погасити борги на десятки мільярдів євро

Проєкт також передбачає будівництво сполучних доріг для покращення транспортних зв’язків у чорноморському регіоні Румунії.

Йоганнес Ган, єврокомісар з питань політики сусідства, переговорів щодо розширення та регіональної політики, сказав: “Цей проєкт, який фінансується ЄС, явно покращить якість життя в регіоні, скорочуючи дорожні поїздки тощо. Сприяючи сполученню з Молдовою та Україною, цей проект згуртованості також допоможе активізувати відносини ЄС з його сусідами”.

Проект, який є частиною трансєвропейської транспортної мережі, покращить сполучення між північчю країни, містом Тулча, дельтою Дунаю та портом Констанца на півдні.

В цей час траспортування може здійснюватися лише мостом Джурджень – Ваду-Оїй (88 км на південь від Браїли), або на поромі з Браїли та Галаца.

Переправа на поромі зазвичай закрита взимку та навесні через лід, туман чи бурі. Новий міст забезпечить швидшу альтернативу зі скороченням часу подорожі приблизно на 50 хвилин. Проєкт має бути завершений до кінця 2023 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua