Оновлення "ОК, Альфа!" - депозитний бізнес-сейф зі ставкою до 7%


Оновлення "ОК, Альфа!" - депозитний бізнес-сейф зі ставкою до 7%

Спеціально для активного бізнесу в онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» від Альфа-Банку Україна з’явився новий сервіс – «Бізнес-сейф», з яким вільні гроші будуть приносити дохід.

Мета будь-якого підприємця: від фізособи до компанії – змусити гроші працювати і заробляти. З новим депозитом «Бізнес-сейф» від «ОК, Альфа!» отримувати пасивний дохід буде просто і зручно.

«Бізнес-сейф» – це, фактично, депозит до запиту. Клієнт «ОК, Альфа!» може в будь-який момент в онлайн-режимі покласти гроші на депозит, і так само поповнювати його з особистих рахунків і знімати кошти у межах залишку на депозиті, де і коли завгодно. Обмежень щодо терміну зберігання коштів немає.

При цьому процентна ставка в гривні – диференційована і залежить від суми вкладу. Чим більша сума вкладу – тим вище ставка доходу. Так, при вкладі до 100 тисяч гривень – 4%, понад 100 тисяч гривень і до 500 тисяч гривень – 5%, понад 500 тисяч гривень до 1 мільйона гривень – 5,5%, понад 1 мільйон гривень – 7%.

Процентна ставка для валютного депозиту фіксована і становить: у доларах – 0,2%, в євро – 0,01%.

Щоб відкрити депозит, потрібно в особистому кабінеті «ОК, Альфа!» вибрати меню «Продукти», потім «Депозити» і «Відкрити новий депозит», потім вибрати валюту, вказати суму вкладу і з якого рахунку будуть списані гроші, а також підтвердити свої дані. Підтвердження відбувається через OTP-пароль. Заявка обробляється в той же день, якщо подана в операційний час з 9:00 до 16:45, або на наступний день, якщо подана в інший час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua