Новий Volkswagen Passat GTE PHEV зробили автономнішим


Новий Volkswagen Passat GTE PHEV зробили автономнішим

Плагін-гібридна версія Passat отримала легке оновлення, з яким стала технологічнішою та продуктивнішою.

Volkswagen Passat GTE 2020 модельного року отримав акумулятор зі збільшеною ємністю. Новий енергетичний модуль забезпечує близько 30% додаткового запасу ходу на електроенергії. Новий акумулятор дозволяє долати на електриці до 56 кілометрів за циклом WLTP.

Основа гібридної силової установки моделі залишилась незмінною – 1,4-літровий TSI, з потенціалом 156 к.с. В тандемі з електромотором машина може видати 215 “конячок”.

Оновлена модель Passat GTE 2020 має три режими руху, замість п’яти, що були раніше. EV – для руху на “електро”, GTE – для максимальної віддачі силової установки та Hybrid – змішана робота силових агрегатів.

На швидкості понад 87 км/год електромотор діє як підсилювач бензинового двигуна TSI. Водій може вибрати, яку кількість ємності батареї слід зарезервувати для електроприводу.

Рестайлінговий Passat GTE оснащують новою функцією Travel Assist, що є системою напівавтономного управління. Механізм, начебто, допомагає в управлінні автомобілем на швидкості до 210 км/год, але потребує постійного контролю з боку водія та тримання рук на кермі.

Оновлений Passat GTE доступний для замовлення в Німеччині у кузові седан та універсал. Ціни стартують від 44 795 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua