200
За півріччя в економіку Донецької області інвестовано 11,3 млрд. грн
— Казна та Політика
У І півріччі 2019 року підприємствами та організаціями Донецької області (без урахування частини тимчасово окупованій території) за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 11315,7 млн. грн капітальних інвестицій, що з урахуванням зміни цін на 11,6% більше, ніж в січні-червні попереднього року.
На Донецьку область у І півріччі 2019 року припадало 4,8% загального обсягу капітальних інвестицій в Україні. За цим показником регіон посів четверте місце після Києва, Дніпропетровської та Київської областей.
Промисловими підприємствами Донецької області в І півріччі 2019 року освоєно 7859,6 млн.грн, або 69,5% всіх капітальних інвестицій (в цілому по Україні питома вага інвестицій в промисловість в загальному обсязі капітальних інвестицій склала 40,3%).
Серед промислових видів діяльності найбільше інвестицій використано в металургійному комплексі регіону – 4596,7 млн.грн (58,5% загального обсягу капітальних інвестицій в індустрію), що в 1,9 разу більше, ніж в І півріччі 2018 року. Обсяг капітальних інвестицій у вугільну галузь в І півріччі 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року не змінився і склав 1965,4 млн.грн, або 25,0% всіх інвестицій в промисловість.
Інвестиції в житлове будівництво в І півріччі 2019 року склали 67,5 млн. грн, або лише 0,6% всіх капітальних вкладень (по Україні – 10,5%).
За матеріалами: ГУСДО
Поділитися новиною
Також за темою
Україна планує купівлю американської зброї на $100 млрд і виробництво дронів на $50 млрд — FT
Федоров анонсував нові грантові програми на виробництво ракет, дронів та вибухових речовин
Міноборони до кінця 2026 року планує мобілізовувати 2,5 тис. українців щомісяця — проєкт Програми дій уряду
Уряд обіцяє мораторій на перевірки бізнесу на 5 років
З 2026 року українці від 40 років зможуть проходити безкоштовний медогляд
В уряді обіцяють підвищити базову пенсію