Тас24 Бізнес увійшов до 20 найкращих онлайн банків для МСБ в країнах СНД і Кавказу


Міжнародна асоціація SME Banking Club опублікувала перше дослідження ТОП-20 Business Online Banking 2019 і визнала ТАС24 Бізнес одним із найкращих серед банків 11 країн.

Новітні технології революційним чином змінюють світову банківську індустрію, і очікування клієнтів від своїх фінансових установ стають високими як ніколи раніше. Саме тому міжнародна асоціація SME Banking Club провела дослідження функціонала онлайн-банків і назвала банки, які впровадили найбільш інноваційні цифрові рішення і зробили значний прогрес у розвитку та покращенні сфери банківського обслуговування клієнтів МСБ.

Банки були оцінені та проранжовані експертами SME Banking Club на основі аналізу функціоналу їх інтернет-продуктів і сервісів з урахуванням клієнтських потреб у фінансових і нефінансових послугах з фокусом на потреби МСБ.

«З моменту народження ідеї створення першого онлайн банку для МСБ в Україні ми ставили собі за мету стати не просто «хорошим» банком, а справді найкращим. Продукти, які ми впроваджуємо, і технології, які використовуємо, – це завжди найвищий стандарт того, що зараз існує у світі, або навіть тільки з’являється. Ми знаходимось на вершині хвилі інновацій і тримаємо цю хвилю з кожною новою функцією, з кожним новим продуктом ТАС24 Бізнес. Але інновації для нас – не самоціль. Все, що ми створюємо, спрямовано на економію часу представників бізнесу та надання їм більшої зручності у всіх аспектах співпраці з банком. Отже, ми створюємо тільки корисні інновації, які дозволяють підприємцям приділяти весь свій час розвитку свого бізнесу, а не банкінгу», – коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua