2020 року Китай захопить до 70% глобального ринку смартфонів з 5G


2020 року Китай захопить до 70% глобального ринку смартфонів з 5G

Технології 5G стали початком чергового потужного стрибка в телекомунікаційній галузі, тому багато виробників намагаються встигнути зайняти місце на цьому ринку. Провідну позицію в цьому напрямку вже наступного року може зайняти китайський ринок.

На думку тайванської компанії MediaTek, що займається розробкою напівпровідникової продукції, в 2020 році ринок Піднебесної складе до 70% світових продажів смартфонів з підтримкою 5G.

Генеральний директор MediaTek Рік Цай (Rick Tsai) вважає, що в 2020 році глобальні продажі смартфонів з підтримкою 5G досягнуть позначки в 140 млн одиниць. З них до 70% пристроїв будуть продані на китайському ринку. У штучному вираженні обсяг продажів складе близько 100 млн одиниць. Варто сказати про те, що прогноз керівника MediaTek є більш оптимістичним в порівнянні з припущенням компанії Strategy Analytics, яка вважає, що в 2020 році в Піднебесній буде продано близько 80 млн смартфонів з підтримкою 5G. Проте очевидно, що обидва джерела впевнені в тому, що Китай стане найбільшим ринком 5G в 2020 році.

Що стосується MediaTek, то масове виробництво 5G-чіпів компанії повинне розпочатися в другій половині цього року. Виробник може отримати вигоду, якщо йому вдасться укласти угоду з китайським телекомунікаційним гігантом Huawei. Раніше з’являлися повідомлення про те, що Huawei розглядає можливість використання 5G-чіпів MediaTek у власних смартфонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua