Майже 800 АЗС в Україні працюють без ліцензій


Майже 800 АЗС в Україні працюють без ліцензій

Майже 800 автозаправних станцій в Україні відсутні в реєстрі ліцензіатів.

Про це повідомляє Нафтогазова асоціація України.

«Нафтогазова Асоціація України провела звірку інформації про місця роздрібної торгівлі паливом з ознаками порушення норм чинного законодавства, розміщеному на сайті ДФС. Асоціація відзначила, що 780 таких об’єктів відсутні в реєстрі ліцензіатів, відповідно, продовжують роботу без ліцензії», – сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим асоціація направила офіційне звернення до ДФС з проханням провести перевірки таких місць на предмет наявності ліцензій і реєстрації таких місць як акцизних складів в СЕАРТ (система електронного адміністрування реалізації палива) та інших порушень.

Відзначається, що штраф за роздрібну торгівлю без ліцензій складає 250 тис. грн, а за зберігання або торгівлю паливом на незареєстрованому в СЕАРТ акцизному складі – 1 млн грн, за повторне порушення – 2 млн грн. Також є законні підстави для конфіскації палива і обладнання.

В асоціації закликали громадян перевіряти наявність ліцензії на АЗС за допомогою відкритого реєстру ліцензіатів і місць, на які видано ліцензію на сайті ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua