Пенсійний фонд Японії попереджає про глобальні інвестиційні втрати


Пенсійний фонд Японії попереджає про глобальні інвестиційні втрати

За останні три місяці минулого року Японський фонд державних пенсійних інвестицій у розмірі 1,5 трлн доларів втратив гроші у вигляді акцій, інструментів із фіксованим доходом і валютних позицій.

Про це заявив головний інвестиційний директор найбільшого у світі пенсійного фонду Хіромічі Мізуно, повідомляє Bloomberg.

“Загальноприйнята думка про диверсифікацію портфеля полягає в тому, що коли ми втрачаємо гроші в акціонерному капіталі, ми отримуємо прибуток у вигляді фіксованого доходу. Але ми програли в кожному класі активів, зокрема й в перерахунку валюти. Такого ще ніколи не траплялося”, – сказав Мідзуно.

Також він розповів, що у період із 2001 по 2018 фінансовий рік річна прибутковість японської системи становила 3,03%.

“Станом на 31 березня понад половини портфеля GPIF було на внутрішніх акціях та облігаціях. Багато японських облігацій мають негативну прибутковість, у той час як акції країни падають із максимуму січня 2018 року”, – зазначив Мідзуно.

Відповідно до останнього звіту про виконання бюджету, на кінець червня альтернативні інвестиції становили 0,35% від загальних активів GPIF, у порівнянні з 0,26% на кінець березня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua