Великий бізнес за місяць перерахував понад 10 млрд грн ПДВ


Великий бізнес за місяць перерахував понад 10 млрд грн ПДВ

У липні поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до держбюджету надійшло додатково майже 1 млрд грн задекларованого до сплати податку на додану вартість (ПДВ).

Як повідомляє прес-служба Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ОВП ДФС), минулого місяця великі платники ПДВ задекларували до сплати 10,1 млрд грн, що на 922,8 млн грн (або на 10%) більше від результатів липня 2018 року.

Податківці зазначають, що темп приросту нарахувань ПДВ до сплати продемонстрував позитивне зростання, в той час як обсяги оподатковуваних операцій на території України – навпаки – негативний. У порівнянні з 2018 роком вони зменшилися на 5,4%.

Зростання податкової віддачі за платниками ОВП ДФС склав 0,42 процентних пунктів на рік. Цей показник зростання залишається високим по Україні (з 2,69% до 3,11% – за липень відповідно 2018 і 2019).

В цілому, з початку року платники, що супроводжуються Офісом, задекларували до сплати понад 78,7 млрд грн ПДВ, що на 1,6% – або на 1,2 млрд грн – перевищує дані відповідного періоду 2018.

Водночас обсяги оподатковуваних операцій на території України за великими підприємствами Офісу за рік знизилися на 1,7%. Тому, за рахунок позитивного темпу зростання нарахувань податкових зобов’язань у порівнянні з обсягами оподатковуваних операцій, що падають, податкова віддача зросла на 0,1% за рік і становить 3,32%, що є найбільшим показником по країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua