Volocopter продемонструвала перше міське аеротаксі (відео)


Volocopter продемонструвала перше міське аеротаксі (відео)

Німецький стартап Volocopter представив остаточний дизайн своєї першої моделі міського аеротаксі, призначеного для комерційного використання, VoloCity.

VoloCity – це транспортний засіб eVTOL (літак вертикального зльоту та посадки) четвертого покоління. Зазначається, що перші три моделі компанії використовувались для тестових польотів і піднімались у повітря понад 1000 разів.

Безпілотне аеротаксі, як повідомляється, є електричним та може долати відстань до 35 км зі швидкість до 70 км/год. На борту можуть розміститись два пасажири із багажем.

Volocopter приділив особливу увагу безпеці та комфорту свого транспортного засобу, який відповідає стандартам безпеки, встановленим Європейським агентством з авіаційної безпеки. Зокрема, для цієї мети новий варіант аеротаксі оснащено стабілізатором для забезпечення більшої стійкості під час польоту, якого не було у попередніх версіях.

Тепер компанія заявляє,що зосередиться на розбудові необхідної інфраструктури, так званих «Волопортів» («VoloPorts») для зльоту та посадки, а також зверне увагу на роботу з регуляторами у містах. У Voloctoper повідомили, що уже ведуть переговори з Fraport, яка керує міжнародним аеропортом Франкфурта.

Очікується, що перший публічний випробувальний політ VoloCity відбудеться в четвертому кварталі цього року в Сінгапурі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua