Сергій Мамедов: “На валютному ринку спостерігаються дуже хороші тенденції”


Сергій Мамедов: “На валютному ринку спостерігаються дуже хороші тенденції”

Голова Правління Глобус Банку — про зміцнення курсу гривні і перспективи української економіки.

На валютному ринку спостерігаються дуже хороші тенденції, тому очікування в банкірів надзвичайно позитивні. Лишилося запустити маховики зростання економіки, тоді на зміну спекулятивним в Україну прийдуть портфельні інвестори.

Про це Голова Правління Глобус Банку розповів під час круглого столу «Що відбудеться з гривнею до кінця року», організованому “Фінансовим клубом”.

Серед чинників, які дозволяють гривні зміцнюватися – активність нерезидентів на українському ринку державних цінних паперів, сприятлива кон’юнктура на світових ринках (падіння цін на імпортований газ, стабільно висока ціна на експортовані метал та сільськогосподарську продукцію), великі обсяги переказів з-за кордону від українських заробітчан ($11 млрд. у 2018 році).

“Найважливіше зараз – підтвердити очікування потенціних інвесторів, – сказав С. Мамедов. – Для цього треба швидко сформувати уряд, запустити реальні реформи і прискорити темпи розвитку економіки, відкривши ринок землі, продовживши приватизацію, розвиваючи інфраструктуру тощо”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua